До уваги усіх учасників освітнього процесу Кротошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Давидівської ОТГ!
У понеділок, 16 листопада, заклад освіти відновлює очний навчальний процес за змішаною формою навчання.
З метою запобігання скупчення учнів розклад занять за наступною схемою:
Учні 1-4 класів розпочинають навчання о 9.00,
Учні 5-11класів, як завжди о 8.30.
Незабуваємо, що перебуваючи у закладі освіти, усім учасникам навчального процесу дотримуватися протиепідеміологічних вимог.

Увага!

   Рішенням державної комісії ТЕБ і НС з 02 листопада 2020 року встановлено червону зону епідеміологічної небезпеки у Пустомитівському районі Львівської області. Враховуючи протокол позачергового засідання комісії ТЕБ і НС Давидівської сільської ради ОТГ від 30.10.2020 року №28 відділ освіти, молоді та спорту Давидівської сільської ради об’єднаної територіальної громади рекомендує закладам освіти організувати навчання з використанням дистанційних технологій.

Будьте здорові!

Ні  HALLOWEEN, а пам'ять про усопших, про Героїв Листопадового Чину, Небесної Сотні, Героїв АТО, щира молитва за здоров'я рідних та мир в Україні!!!

Previous Next

    14 жовтня - свято в Україні, в якому переплелись давні козацькі традиції та історія сучасних героїв-патріотів. Це свято Покрови Пресвятої Богородиці, що об'єднало славу Українського козацтва, героїзм воїнів УПА, мужність, жертовність.

Вивчаючи тему "Моя Батьківщина", першокласники створили свою невеличку книгу про Україну.

   Вітаємо Гопко Любов Богданівну, вчителя Кротошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Давидівської сільської ради ОТГ із отриманою грамотою Департаменту освіти і науки Львівської обласної адміністрації за участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2020" у номінації початкова освіта.

Previous Next

   День вчителя — свято гідних, сильних, мудрих та відважних людей. Вчитель — це не просто складна та важлива професія, це справжня місія. Бо саме вчителі роблять нашу країну сучасною, сильною та розвиненою, а українців — гідними, розумними, освіченими громадянами. Дякуємо Вам , за чесну, несамовиту працю, за цей неймовірний вклад, за все, що Ви робите день за днем.

Добрих емоцій бажаємо запас,

Щастя великого на довгі роки,

Здоров'я сталевого , бажаємо Ми,

У шкільній рутині комфорту й порядку.

Дітей Вам слухняних й легких часів,

Ми дякуєм! В осінній теплий день

За вашу працю непросту

За вчительську любов святу

Учнівської пошани і любові!

Хай Бог дає портфелі грошей,

Хай будуть учні всі хороші,

Нехай освіта стане перспективною,

А не лише важливою й потрібною!

Вітаємо вас на офіційному сайті ЗОШ с. Кротошин