Previous Next

29 січня 2023 року виповнюється 105 років з часу бою на залізничній станції Крути.
З нагоди вшанування пам'яті Героїв Крут у Кротошинському ліцеї була проведена патріотична година «І триста із кращих, найкращих пішло…» у 10 класі (вчитель історії України Гавдунович І.Р.)

Україно, соборна державо,
Сонценосна колиско моя.
Ще не вмерла й не вмре твоя слава,
Завойована в чесних боях.

Previous Next

Вітаю з Днем Соборності України і щиро бажаю завжди любити свою країну, пишатися своєю історією та своїм народом. Нехай Україна буде гордим птахом у зграї світових країн, нехай щодня дарує українцям свободу думки, відчуття щастя, МИР та світлу надію.

Previous Next

Цього року молоді люди нашого села вкотре доводять, що вони не лише талановиті діти, які підтримують наші традиції, а також готові докладати великих зусиль для бажаної перемоги у цій жахливій війні. Тішимось з того, що діти прийняли таке свідоме доросле рішення допомогти ЗСУ. 21242.40 грн.,зібрані із Різдвяного Вертепу, хлопці та дівчата передали наймолодшому з нашого села захиснику Батьківщини - Сенчуку Назару на придбання військового спорядження для подальшого виконання бойових завдань. Така свідома позиція підростаючого покоління лише додає віри у нашу перемогу. Українську націю точно не здолає жоден ворог! Пишаємось нашими дітьми! Дякуємо за свідому позицію! Перемога точно буде за нами!
Слава Україні! Слава героям! Христос Рождається!
Previous Next

Сьогоднішні щирі вітання з Днем народження від педколективу линуть до директора Кротошинського ліцею М.В.Чуприк.

Ви - і адміністратор, і лідер, і педагог, і просто високоорганізована людина. У Вас все чудово виходить!
Прийміть наші вітання і щирі побажання: дружнього і надійного колективу, тямущих і зацікавлених учнів, вдячних та ініціативних батьків. Щоб безліч можливостей вели до потрібного результату! Щоб знання, досвід і навички надихали на неймовірні досягнення! Рівної дороги до успіху і мрії!
Здоров'я і щастя Вам і Вашій родині! Бадьорості духу, успіхів, благополуччя, стабільності та рясних Божих щедрот в особистому житті!

Вітаємо вас на офіційному сайті ліцею с. Кротошин