Previous Next

   До уваги батьків та учнів Кротошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів! У звязку із погіршенням погодніх умов, освітній процес 12.02.2021 р. буде здійснюватися з використанням технологій дистанційного навчання

Previous Next

   Дата 29 січня 1918 року - ознаменувала відлік нового духовного злету нації , який уже протягом майже століття є націонольним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність.

  Більше ніж 300 українських юнаків – добровольців,  переважно студенти Київського університету , Київського політехнічного інституту та учні старших класів київських гімназій виступили на захист Української Народної Республіки і прийняли на засніженому чернігівському полі нерівний бій із майже п’ятитисячною армією більшовиків.

  Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня , спить в знаних і безіменних могилах розкиданих по рідній і чужій землі –ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ.

Previous Next

Щорічно 22 січня український народ святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної чи Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

Зі святом, українці!!!

Previous Next

З Новим 2021 роком!

На душі хай буде тепло і затишно. Нехай атмосфера свята, надії, радості буде з вами весь рік, ваше життя перетвориться на чарівну казку. Навколо нехай будуть лише щирі посмішки, а всі проблеми і негаразди залишаться в році, що минає. Відмінного всім здоров’я! Нехай серце співає, творить і любить!

Previous Next

   Це тиждень комп'ютерної освіти у всьому світі. Кротошинська школа приєдналась до міжнародної події "Година коду 2020". Година коду - це урок, який проводять працівники ІТ та намагаються зацікавити дітей неймовірним світом програмування. Велика подяка Владу Новікову, Вячеславу Дяку та Андрію Микитюку за проведені уроки.

   А ще величезне спасибі котежному містечку Commune "Sweet Home" за те, що подарували 4 комп'ютери, на яких тепер матимуть змогу займатись учні Кротошинської ЗОШ, та вивчатимуть інформатику із ще більшим задоволенням.

Вітаємо вас на офіційному сайті ЗЗСО с. Кротошин